Vartojimo kreditas

Ar vartojimo kreditas yra pakankamai šauni išeitis įgyvendinti seną svajonę?

Manau, jog nesumeluočiau, jeigu teigčiau, kad kiekvienas iš mūsų turi senai sumąstytą svajonę, kurią, oi, kaip norėtume išpildyti. Iš tiesų, yra sakoma, jog gyvenimas yra per trumpas tam, jog taupytumėme pinigus – tiesą sakant, būtų galima sutikti su šiuo teiginiu, kadangi, pripažinkime, pagrindinė gyvenimo esmė ir yra džiaugtis pačiu gyvenimu! Būtent dėl šių priežasčių yra labai smagu, jog įvairios kreditorių bendrovės teikia paskolas, o prakalbus apie svajonių įgyvendinimus – vartojimo kreditas yra toji išeitis!

Taigi, iš tiesų, šiame straipsnyje norėčiau pašnekėti apie patį vartojimo kreditą, papasakoti esminius jo pliusus bei minusus – tiesiog, trumpai pristatyti.

Visų pirma, mano manymu, reikėtų paminėti esminius faktus, apibūdinančius šią paskolą. Vartojimo kreditas gali būti ilgalaikis ir trumpalaikis – žinoma, palūkanos, taip pat, nuo termino ilgio skiriasi. Šioje „vietoje“ būtų svarbu paminėti vieną esminį skirtumą tarp vartojimo kredito, kuris yra suteikiamas banke ir paskolos, kurią gauname pasitelkus momentines kreditorių paslaugas – dažniausiai, banke gaunamos paskolos yra su mažesnėmis palūkanomis, tačiau dokumentų tvarkymas ir paskolos gavimo terminas, iš tiesų, vargina. Su įmonėmis, teikiančiomis greitąsias paskolas – viskas paprasčiau. Po paskolos gavimo prašymo pateikimo reikia palukėti maždaug penkioliką minučių ir pinigėliai atsidurs sąskaitoje. Iš tiesų, reikėtų kiek plačiau pašnekėti apie esminius vartojimo kredito pliusus bei minusus. Pratęskime…

Vartojimo kredito privalumai

Tikriausiai, kaip ir būtų įprasta, pradėsiu nuo pagrindinių pliusų. Visų pirma, vienas iš pagrindinių pliusų, kuriuo daugelis šios srities „naujokų“ susižavi yra akcija – „Pirma paskola nemokama“. Iš tiesų, vertėtų paminėti, jog ši akcija – „atrakcija“ galioja tik iki tūkstančio litų, tačiau, juk ir už šią sumą galima šiek tiek pakeliauti, tiesa? Esminė akcijos prasmė ir tikrasis džiaugsmas mūsų atžvilgiu yra tas, jog turime puikią progą susipažinti su visiškai nauja rinkos dalimi, jeigu būtų galima taip išsireikšti. Vartojimo kreditas suteikia galimybę išmėginti savo kailiu tikrąją finansinę atsakomybę, tiesiog įgauti gyvenimui svarbios praktikos. Taip pat, reikėtų paminėti ir dar vieną ganėtinai svarbų pliusą – jeigu, tarkime, ištiktų bėda ir negalėtume sumokėti paskolos pasibaigus terminui – ne bėda, kadangi už nedidelę sumą pinigų terminas bus pratęstas norimam laikotarpiui.

Vartojimo kredito trūkumai

Kad ir kaip ten bebūtų, vartojimo kreditas, kaip sakoma, taip pat nėra šventas. Viena iš pagrindinių bėdų, su kuria susiduria žmonės yra ta, jog palūkanos – neįtikėtinai didelės. Taip pat, būtų galima paminėti ir tai, nors tai, iš tiesų, ir nėra minusas, kad kreditorių įmonių savininkai nežaidžia ir už jų gerumo piktnaudžiavimą, nieko nelaukę, kreipiasi į teismus. Turiu omeny tai, jog daugelis, pasiemę kreditus, vengia įmokų, nenori jų grąžinti – iš esmės, tai, kaip minėjau, yra ne kreditorių minusas, o kai kurių žmonių neapgalvotumas ir klaidingas požiūris.

Taigi, viską apibendrinus, iš tiesų, būtų galima paminėti tai, jog svajones išpildyti galima akimirksniu – pasinaudokite teikiamomis paskolomis ir šiek tiek atsipūskite. Mano manymu, vartojimo kreditas – puiki išeitis, tačiau nepamirškite, prieš atliekant bet kokius veiksmus, rimtai apsvarstyti ir įvertinti paskolos grąžinimo galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *