Skubus kreditas

Skubus kreditas – kodėl gautų pinigų nereikėtų panaudoti lažybų sferoje?

Šį straipsnį norėčiau pradėti nuo pabrėžimo, jog tai bus savotiškai agitacinis – pamokantis straipsnis. Asmeniškai nesu susidūręs, tačiau tai yra ganėtinai artima situacija man, kuomet žmonės, pasiemę paskolas iš internetinių bendrovių, pinigus pralošia lažybų ar pokerio sferose ir dėl to labai nukenčia. Tegul šis straipsnis priverčia susimąstyti bent vieną skaitytoją – tai jau bus pasiekimas.

Nors yra sakoma, jog reikia mokytis iš svetimų klaidų – labai dažnai nutinka taip, jog po pamokymų, žmonės vis tiek elgiasi taip pat ir, svarbiausia, dėl to nukenčia.

Pradėsiu nuo vienos istorijos. Pažinojau vieną asmenį, kuris buvo velniškai įklimpęs į lažybų liūną – na, nepamanykite, jog jis nešdavo daiktus iš namų, jog pastatytų ar panašiai, tiesiog, jam tai buvo begalinė aistra. Nežinau, ar esate gyvenime statę, tačiau pralošus įvykiui ir praradus dalį pinigų, visuomet norima kuo greičiau atsilošti. Taip nutiko ir minėtajam asmeniui – pastarasis, pralošęs ganėtinai nemažą sumą, nutarė skubiai atsilošti. Kadangi asmeninės santaupos jau senai gulėjo lažybų kontoros stalčiuose, skubus kreditas liko vienintelė išeitis. Nors kreditorių darbas yra pavydėtinai pavyzdingas, šiuo atveju toks jis galėjo ir nebūti – pinigai į sąskaitą įkrito per penkioliką minučių ir kelių valandų bėgyje buvo užstatyti. Lažybose yra viena taisyklė – „Visuomet statymus atlik būdamas blaivaus proto“ – žinoma, asmenį, kurį pažinojau, kaip minėjau, buvo užgožusi aistra atsilošti. Naktį vykusios rungtynės nesibaigė taip, kaip reikėjo, todėl skubus kreditas nuplaukė veltui. Ir ką gi daryti tokiu atveju jaunuoliui, iš esmės, neturinčiam pastovių pajamų? Žinoma, gelbėja tėvai, tačiau menkas malonumas jų prašyti.

Iš šios istorijos, tikiu, jog nė nesistengs pasimokyti didžioji dalis skaitytojų, tačiau tai nėra mano problema. Tiesą sakant, skubus kreditas turėtų būti išnaudojamas kitokiais būdais – norėčiau juos pristatyti.

Tikriausiai, jog pats standartiškiausias atvejis, kuomet žmonės nutaria pasiimti skubųjį kreditą yra tas, kai staigiai pritrūksta pinigų – visiškai nėra svarbu, kokia to priežastis. Ypač jaunuoliai, linkę pasitikėti savo jėgomis, skubų kreditą naudoja, tarytum, asmeninę investiciją – tai yra iš ties sveikintinas „reikalas“, kadangi šie nešvaisto laiko veltui ir ieško uždarbio alternatyvų. Taip pat, labai dažnai pasitaiko atvejų, kuomet momentinius kreditus iš paskolas teikiančių įmonių pasiema šeimos, norinčios skubiai išvykti iš Lietuvos pailsėti į šiltus kraštus, ar įsigyti šeimai būtiną prekę. Žinoma, tai galbūt ir nėra pats teisingiausias sprendimas, tačiau žvelgiant iš kitos pusės – įvertinus visus grąžinimo faktorius, paskolą galima drąsiai pasiimti.

Viską apibendrindamas, norėčiau pasakyti tik tiek, jog imdami bet kokį kreditą, įvertintumėte visus faktorius – tiek grąžinimo, tiek palūkanų. Gyvenime vadovaukitės galva ir protu – tik einant tokiu keliu, išvengsite bereikalingų bėdų.

Turėdami pinigų visada galite apsipirkti internetine http://www.b-a.eu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *