Nauja paskola

 Priklausomai nuo kliento Mikrokreditai.lt paimtų ir sėkmingai (laiku ir nepažeidžiant skolinimosi taisyklių) grąžintų paskolų skaičiaus taikomos skirtingos kreditų teikimo sąlygos. Lojaliems klientams (klientams, kurie sėkmingai yra grąžinę bent dvi paskolas ir neturėjo su paskolos grąžinimu susijusių incidentų) taikomos mažesnės skolinimo palūkanos, siūlomi galimi ilgesni skolinimo terminai bei didesni paskolų dydžiai. Klientams, kurie dar nėra laikomi lojaliais, tačiau skolinasi antrąjį kartą, teikiamas kreditavimo pirmumas tuo atveju, jei kreditorius neturi galimybės paskolinti visiems pageidaujantiems asmenims. Taip pat į tai atsižvelgiama teikiant individualius skolinimo pasiūlymus.

Nepasirinkus jokio atsakymo varianto bus laikoma, jog tai yra pirmoji kliento paskola.

 Tiek susipažinimas su Mikrokreditai.lt paskolų teikimo sąlygomis ir sutikimas su jomis prieš imant kreditą, tiek patvirtinimas, jog kreditą imate savo vardu bei pateikiate tik teisingus asmens duomenis, yra būtina sąlyga pageidaujant pateikti paskolos suteikimo užklausą ir gauti kreditą. Priešingu atveju sistema Jums neleis pateikti užklausos.

Žymėti, jog esate susipažinę ir sutinkate su Mikrokreditai.lt paskolų teikimo sąlygomis bei tai, jog paskolą imate savo vardu ir pateikiate tik teisingus asmens duomenis, turėtumėte tik tuomet, jei tai atitinka realybę. Su kreditavimo sąlygomis susipažinti galite šiame puslapyje.