Maža – greita paskola: kodėl geriau nei SMS ar greitas kreditas

Ką daryti, jei skubiai pristingama pinigų neatidėliotinų kasdienių problemų sprendimui, bet bankai paskolos neduoda, taip pat netenkina SMS ir greitų kreditų siūlomos didelės paskolos palūkanų normos ar tiesiog yra nepriimtinos paskolos išdavimo sąlygos? Išeitis gali būti finansinių institucijų teikiama maža – greita paskola. Internetu išduodama maža – greita paskola yra sparčiai populiarėjanti naujovė rinkoje, kuri atsiranda jau ir Lietuvoje. Maža – greita paskola dažniausiai tampa aktuali, kai yra sprendžiamos buitinės problemos, šios paskolos naudojimas nėra kontroliuojamas.

Žmonės dažnai neįvertina, kad paskolos yra finansinės paslaugos, kurias gali suteikti ne tik bankas, bet ir patikima finansinė institucija. Pagrindiniai finansinės įstaigos suteikiamos mažos – greitos paskolos privalumai:

Galimybė gauti geresnes paskolos sąlygas nei banke, SMS ar greitų kreditų įstaigoje, nes reikalingas minimalus dokumentų paketas, nėra reikalaujama begalės pažymų apie pajamas;

  • Lakstumas, mažesnės įmonės labiau įsigilina į paskolos prašančio žmogaus situaciją, jų prioritetai – individualus dėmesys kiekvienam klientui bei lankstesnis priėjimas prie kiekvieno paskolos gavėjo. Finansinės įstaigos dažnai išduoda paskolą net tuomet, kai bankai atsisako tai daryti. Pavyzdžiui, kredex.lt teigia: „Jei paskolos neduoda bankai, duodame mes“, o suma, į kurią gali pretenduoti potencialus paskolos gavėjas, yra nurodoma iki 3000 EUR;
  • Operatyvumas, sprendimas skirti paskolą dažnai yra priimamas valandos bėgyje, visą pinigų sumą galima gauti grynais arba pavedimu.

Maža – greita paskola yra alternatyva greitam kreditui, ji suteikiama neatidėliotinų problemų sprendimui. Skubiai prireikus pinigų žmonės dažniausiai pagalvoja apie SMS ar greitų kreditų finansines institucijas, bet dauguma nežino, kad rinkoje atsiranda įmonės, teigiančios, jog pastarosios nėra greiti ar SMS kreditai, bet taip pat operatyviai suteikia mažas paskolas. Tokios įmonės atsižvelgia į kiekvieno kliento individualią situaciją, jų paskolos dažniausiai yra išduodamos hipotekos metodu. Hipoteka – tai paskola įkeičiant nekilnojamą turtą. Finansinių institucijų suteikiama hipoteka – tai vis dažniau pasirenkamas paskolos būdas. Hipotekos atveju yra galimybė gauti gerą paskolos palūkanų normą, tad visada reikia skaičiuotis ir pasirinkti palankiausią ar ekonomiškiausią variantą. Jeigu paskolos neduoda bankas, ją gali suteikti finansų institucija, tačiau savo finansus reikia protingai planuoti ir gebėti laiku gražinti skolas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *