Greitas kreditas internetu

Greitas kreditas – kaip toje reklamoje: „kai reikia pinigų!”

Tiek iš televizijos, tiek iš radio reklamų galėjome pastebėti, jog marketingo lygis Lietuvoje stipriai išaugo. Viena, kita puiki reklama ir mūsų akys pačios pradeda ieškoti prekės. Tikriausiai nesumeluosiu, jeigu teigsiu, kad kreditų įmonės reklamą „kai reikia pinigų!” girdėjote mažiausiai kelerius kartus – būtent toks ir yra šio specifinio darbo žmonių tikslas – reklama „įsikala“ jums į atmintį. Bet kokiu atveju, tai nėra blogai – įmonės teikia kokybišką produktą, kuriuo mielai pasinaudosime ir šį kartą. Kaip jau galėjote suprasti, straipsnis „suksis“ paskolų sferoje – pašnekėsiu apie daugeliui puikiai žinomą sąvoką  – „greitas kreditas“.

Visų pirma, kas iš viso yra tas greitas kreditas? Tikriausiai reikėtų pradėti nuo to, jog minėtosios paskolos, kai kuriais atvejais, yra, tarytum, ištiesta pagalbos ranka. Esu tikras, jog Jums ne kartą buvo ištikę atvejų, kai buvo norima įsigyti vieną ar kitą prekę, tačiau pinigų šiek tiek trukdavo – greitieji kreditai niekuomet neatsuks Jums nugaros ir paskolins reikiamą sumą.

Kokie yra esminiai pliusai ir pagrindiniai greitųjų kreditų trūkumai? Tikriausiai, jog, kaip ir būtų įprasta, vertėtų pradėti nuo gerosios kreditų pusės. Tiesą sakant, į pliusų „sąrašą“ būtų galima įrašyti nemažai „faktų“. Pradėsiu nuo to, jog, kaip ir minėjau, greitieji kreditai niekuomet Jums neatsuks nugaros, kada prireiks pinigų – įmonėmis galite pasitikėti. Taip pat, būtų svarbu paminėti ir tai, jog skubius kreditus teikiančios įmonės puikiai išmano savo darbą, o tiksliau – visuomet suteiks reikiamą informaciją klientui – nebijokite, prieš imant paskolą, pasikonsultuoti su įmonės darbuotojais. Kalbant apie pačias paskolas, iš tiesų, jos „apimtis“, jeigu galima taip išsireikšti, svyruoja nuo kelių šimtų litų iki kelių tūkstančių – mano manymu, minėtųjų sumų užtenka paprasčiausių poreikių tenkinimui – norint pasiimti didesnes sumas, banko durys visuomet bus atviros. Taip pat, vienas iš svarbiausių pliusų yra tas, jog paskolų grąžinimo terminai yra neįtikėtinai lankstūs. Noriu pasakyti tai, jog, tarkime, pasibaigus grąžinimo laikotarpiui Jūs neturite reikiamos sumos – patikėkite manimi, tai nėra bėda – už keliasdešimt litų, terminas bus pratęstas mėnesiui.

Kad ir kaip ten bebūtų, žinoma, greitas kreditas turi ir savų minusų. Tikriausiai pradėsiu nuo to, jog daugeliui nuolatinių klientų užkliūna palūkanos. Tiesą sakant, reikėtų pripažinti, jog daugelis kreditorių siūlo jas milžiniškas. Tačiau, žvelgiant iš kitos pusės, imant paskolas trumpesniems laikotarpiams, palūkanos nesusidaro itin didelės ir, jeigu galima taip pasakyti, „nekerta“ per kišenę.

Beje, patarimas – niekuomet nežaiskite su tokiomis bendrovėmis, kadangi jos juokų nesupranta, jeigu galima taip pasakyti. Turiu omeny, jog buvo nutikę daugybė atvejų, kuomet klientai, pasiskolinę tam tikras sumas pinigų, o ypač jaunuoliai, nė nesiruošė jų grąžinti. Žinoma, tokiu atveju, „pokalbis“ pakrypsta teismo durų link.

Kad ir kaip ten bebūtų, šiek tiek anksčiau, daugelis sakydavo, jog greitas kreditas internetu yra rizikos sinonimas. Pasakysiu nuoširdžiai – tai tik „bobučių“ kalbos. Prieš imdami paskolą, rimtai apgalvokite savo sprendimą ir, svarbiausia, įvertinkite grąžinimo faktorių.

Viską apibendrinus, visgi, būtų galima teigti, jog greitas kreditas buvo, yra ir bus naudingas. Kaip naudą išgausite – priklauso tik nuo pačių Jūsų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *